TCJB107M006R0070
מק"ט מוצר של DigiKey
478-3130-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-3130-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-3130-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCJB107M006R0070
תיאור
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 1411 (3528 מטרי), 1210 mOhm‏70‏ ב-kHz‏100‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TCJB107M006R0070 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
1411 (3528 מטרי), 1210
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
B
מתח - נומינלי
6.3 V