28C0236-0BW-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2491-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
28C0236-0BW-10
תיאור
FERRITE BEAD 835 OHM AXIAL 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
835 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads אקסיאלי 5A 10mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
28C0236-0BW-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
5A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
10mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
קוטר ‎0.236‎‏ אינץ' × ‎אורך ‎3.404‎‏ ‎‏אינץ' (6.00 מ"מ × 84.46 מ"מ)
עכבה @ תדר
835 Ohms @ 100 MHz