TCME227M016R0025E
מק"ט מוצר של DigiKey
478-TCME227M016R0025ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-TCME227M016R0025ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-TCME227M016R0025EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCME227M016R0025E
תיאור
CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 16 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
יצרן
KYOCERA AVX
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
קיבוליות
220 µF
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
16 V