TCN4107M035R0100E אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 129
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Polytech
קיים במלאי: 5,546
גיליון נתונים
100 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 35 V 2924 (7361 מטרי) mOhm‏100‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TCN4107M035R0100E
מק"ט מוצר של DigiKey
478-TCN4107M035R0100ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-TCN4107M035R0100ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-TCN4107M035R0100EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCN4107M035R0100E
תיאור
CAP TANT POLY 100UF 35V 2924
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏100‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
קיבוליות
100 µF
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V