T52M1107M035C0100
מק"ט מוצר של DigiKey
3581-T52M1107M035C0100TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3581-T52M1107M035C0100CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3581-T52M1107M035C0100DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T52M1107M035C0100
תיאור
CAP TANT POLY 100UF 35V 2924
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 93
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 35 V 2924 (7361 מטרי) mOhm‏100‏ ב-kHz‏100‏
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏100‏ ב-kHz‏100‏
יצרן
Vishay Polytech
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
2924 (7361 מטרי)
קיבוליות
100 µF
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V