28F0121-1SR-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2436-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2436-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2436-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
28F0121-1SR-10
תיאור
FERRITE BEAD 96 OHM 2SMD 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
96 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 2-SMD, J-Lead 10A 1mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
28F0121-1SR-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
10A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2-SMD, J-Lead
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.120‏ אינץ' (3.05‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.335‏ אינץ' x‏ רוחב 0.120‏ אינץ' (8.51 מ"מ x‏ 3.05‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
96 Ohms @ 100 MHz