29F0318-1SR-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2515-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2515-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2515-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
29F0318-1SR-10
תיאור
FERRITE BEAD 119 OHM 6SMDS 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
119 Ohms @ 100 MHz 3 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads ‎6-SMD‏, מוליכים שטוחים 6A 10mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
29F0318-1SR-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
10mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD‏, מוליכים שטוחים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.165‏ אינץ' (4.19‏ מ"מ)
מספר הקווים
3
גודל / מידה
אורך 0.190‏ אינץ' x‏ רוחב 0.177‏ אינץ' (4.83 מ"מ x‏ 4.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
119 Ohms @ 100 MHz