CC1812C513R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2453-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2453-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2453-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC1812C513R-10
תיאור
CMC 51UH 200MA 2LN 3.5 KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
51 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 3.5 kOhms @ 40 MHz 200mA DCR 500mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CC1812C513R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
500mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
80V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח נקוב - AC
42V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
2
גודל / מידה
אורך 0.205‏ אינץ' x‏ רוחב 0.138‏ אינץ' (5.20 מ"מ x‏ 3.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
3.5 kOhms @ 40 MHz
גובה (מקס')
0.140‏ אינץ' (3.55‏ מ"מ)
השראות בתדר
51 µH @ 100 kHz