CM2021Y330R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2502-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2502-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2502-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CM2021Y330R-10
תיאור
CMC 15A 2LN 33 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 33 Ohms @ 100 MHz 15A DCR ‎0.75mOhm‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CM2021Y330R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
15A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎0.75mOhm‎
סדרה
מתח נקוב - DC
280V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.231‏ אינץ' x‏ רוחב 0.220‏ אינץ' (5.88 מ"מ x‏ 5.60‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.150‏ אינץ' (3.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
33 Ohms @ 100 MHz