LI0603E151R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2366-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2366-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2366-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LI0603E151R-10
תיאור
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 500mA 250mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
500mA
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
250mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גובה (מקס')
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
150 Ohms @ 100 MHz