MI0402K121R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-MI0402K121R-10TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-MI0402K121R-10CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-MI0402K121R-10DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MI0402K121R-10
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 2A 130mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
130mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גובה (מקס')
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.040‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.01 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz