STPS8L30B-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-3222-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-3222-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-3222-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS8L30B-TR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 8A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 8A הרכבה משטחית DPAK
מודלים EDA/CAD
STPS8L30B-TR דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 mA @ 30 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
DPAK
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
8A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
490 mV @ 8 A