UM0006-160-P
מק"ט מוצר של DigiKey
2610-UM0006-160-P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UM0006-160-P
תיאור
CAPACITOR 6F 0%/20% 160V CHAS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6 F (EDLC) סופר-קבלים 160 V מודול 200 MOhm 1500 שעות ב-65°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1500 שעות ב-65°C
יצרן
LICAP Technologies, Inc.
סיומת
הדקי הברגה
אריזה
תיבה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מודול
קיבוליות
6 F
גודל / מידה
אורך 14.528‏ אינץ' x‏ רוחב 9.449‏ אינץ' (369.00 מ"מ x‏ 240.00‏ מ"מ)
טולרנס
0%, +20%
גובה - מקובע (מרבי)
3.110‏ אינץ' (79.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
160 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
200 MOhm