0JTD050.TXID
מק"ט מוצר של DigiKey
0JTD050.TXID-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0JTD050.TXID
תיאור
FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50A 600VAC AC 300VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק
קטגוריה
מתח נקוב - DC
300VDC
בתפזורת
מאפיינים
חיווי
דירוג זרם (אמפר)
50A
מארז‏ / תיבה
גלילי‏, חיווי אזעקה
מתח נקוב - AC
600VAC