FLNR050.T
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-FLNR050.T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FLNR050.T
תיאור
FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50A 250VAC AC 125VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק
קטגוריה
מתח נקוב - DC
125VDC
יצרן
Littelfuse Inc.
זמן תגובה
ניתוק איטי
סדרה
יישומים
חשמלי, תעשייתי
אריזה
תיבה
קבוצה
RK5
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CE, CSA, QPL, UL
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200kAAC, 20kA DC
סוג נתיך
מחסנית
מארז‏ / תיבה
מחסנית, לא סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
50A
גודל / מידה
קוטר 0.811‏ אינץ' x‏ אורך 3.000‏ אינץ' (76.20‏ מ"מ x‏ 20.60‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
250VAC