JLLS030.TXP
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-JLLS030.TXP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
JLLS030.TXP
תיאור
FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30A 600VAC AC 300VDC נתיך DC מחסנית הרכבה בברגים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
300VDC
יצרן
Littelfuse Inc.
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
יישומים
חשמלי, תעשייתי
אריזה
תיבה
קבוצה
1000 Base-X PHY
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CE, CSA, UL, UR
סוג ההרכבה
הרכבה בברגים
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200kAAC, 20kA DC
סוג נתיך
מחסנית
מארז‏ / תיבה
מחסנית, לא סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
30A
גודל / מידה
קוטר 0.563‏ אינץ' x‏ אורך 1.500‏ אינץ' (38.10‏ מ"מ x‏ 14.30‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
600VAC