FLNR050.TXID
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-FLNR050.TXID-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FLNR050.TXID
תיאור
FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50A 250VAC AC 125VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק
קטגוריה
מתח נקוב - DC
125VDC
יצרן
Littelfuse Inc.
זמן תגובה
ניתוק איטי
סדרה
יישומים
חשמלי, תעשייתי
אריזה
תיבה
מאפיינים
חיווי
סטטוס החלק
פעיל
קבוצה
RK5
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
סוכנות הרשאות
CE, CSA, QPL, UL
סוג נתיך
מחסנית
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200kAAC, 20kA DC
דירוג זרם (אמפר)
50A
מארז‏ / תיבה
מחסנית, לא סטנדרטי
מתח נקוב - AC
250VAC