FLNR050.T | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 5666-FLNR050.T-ND |
יצרן | |
תיאור | FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 5 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 50A 250VAC AC 125VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח נקוב - DC 125VDC |
יצרן Littelfuse Inc. | זמן תגובה ניתוק איטי |
סדרה | יישומים חשמלי, תעשייתי |
אריזה תיבה | קבוצה RK5 |
סטטוס החלק פעיל | סוכנות הרשאות CE, CSA, QPL, UL |
סוג ההרכבה מחייב מחזק | זרם ניתוק @ מתח נקוב 200kAAC, 20kA DC |
סוג נתיך מחסנית | מארז / תיבה מחסנית, לא סטנדרטי |
דירוג זרם (אמפר) 50A | גודל / מידה קוטר 0.811 אינץ' x אורך 3.000 אינץ' (76.20 מ"מ x 20.60 מ"מ) |
מתח נקוב - AC 250VAC |