JLLS030.TXP | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 5666-JLLS030.TXP-ND |
יצרן | |
תיאור | FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 30A 600VAC AC 300VDC נתיך DC מחסנית הרכבה בברגים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח נקוב - DC 300VDC |
יצרן Littelfuse Inc. | זמן תגובה ניתוק מהיר |
סדרה | יישומים חשמלי, תעשייתי |
אריזה תיבה | קבוצה 1000 Base-X PHY |
סטטוס החלק פעיל | סוכנות הרשאות CE, CSA, UL, UR |
סוג ההרכבה הרכבה בברגים | זרם ניתוק @ מתח נקוב 200kAAC, 20kA DC |
סוג נתיך מחסנית | מארז / תיבה מחסנית, לא סטנדרטי |
דירוג זרם (אמפר) 30A | גודל / מידה קוטר 0.563 אינץ' x אורך 1.500 אינץ' (38.10 מ"מ x 14.30 מ"מ) |
מתח נקוב - AC 600VAC |