0402L050SLKR
מק"ט מוצר של DigiKey
F5759TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F5759CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F5759DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0402L050SLKR
תיאור
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 500 mA Ih הרכבה משטחית 0402‏ (1005 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
100 ms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
40 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
400 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
0402‏ (1005 מטרי), קעור
מתח - מקס'
6V
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
עובי (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
50 A