0402L050SLYR פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 12,479
גיליון נתונים
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 500 mA Ih הרכבה משטחית 0402‏ (1005 מטרי), קעור
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Building Automation – Protect/Sense/Control
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
0402L050SLYR
מק"ט מוצר של DigiKey
0402L050SLYR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0402L050SLYR
תיאור
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0402
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0402L050SLYR דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
100 ms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
40 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
400 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
0402‏ (1005 מטרי), קעור
מתח - מקס'
6V
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
עובי (מרבי)
זרם - ניתוק (It)
1 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
50 A