0466.125NR
מק"ט מוצר של DigiKey
F1450TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F1450CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F1450DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0466.125NR
תיאור
FUSE BRD MT 125MA 125VAC/VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
125 mA 125 V AC 125 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0466.125NR דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
4.0E-4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
CSA, UL
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 90°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.125 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.060 אינץ'‏ x‏ גובה 0.023 אינץ'‏ (3.18‏ מ"מ x‏ 1.52‏ מ"מ x‏ 0.58‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
125 V
התנגדות קרה DC
4 Ohms