0477.500MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F2985-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0477.500MXP
תיאור
FUSE CERM 500MA 500VAC 400VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 mA 500 V AC 400 V נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
זמן תגובה
ניתוק איטי
אריזה
בתפזורת
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100AAC, 1.5kA DC
I²t התכה
0.3
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
סוכנות הרשאות
cULus, SEMKO
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
קוטר 0.205‏ אינץ' x‏ אורך 0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
500 V
התנגדות קרה DC
1.0559 Ohms