047706.3MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F2991-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
047706.3MXP
תיאור
FUSE CERM 6.3A 500VAC 400VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.3 A 500 V AC 400 V נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
זמן תגובה
ניתוק איטי
אריזה
בתפזורת
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A AC, 500A DC
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
סוכנות הרשאות
cULus, PSE, SEMKO
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
קוטר 0.205‏ אינץ' x‏ אורך 0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
500 V