0603L003/36YR-A | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC 36V POLYFUSE SMD 0603 .030A |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 36V 30 mA Ih הרכבה משטחית 0603 (1608 מטרי), קעור |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זמן עד לניתוק 1 s |
יצרן Littelfuse Inc. | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 6 Ohms |
סדרה | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 50 Ohms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג פולימרי | מארז / תיבה 0603 (1608 מטרי), קעור |
מתח - מקס' 36V | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.80 מ"מ) |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 30 mA | עובי (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 90 mA | סוכנות הרשאות cURus, TUV |
זרם - מקס' 40 A |