0603L003/36YR
מק"ט מוצר של DigiKey
18-0603L003/36YRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-0603L003/36YRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-0603L003/36YRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0603L003/36YR
תיאור
PTC RESET FUSE 36V 30MA 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 36V 30 mA Ih הרכבה משטחית 0603 (1608 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
1 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
6 Ohms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
50 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי), קעור
מתח - מקס'
36V
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
30 mA
עובי (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
90 mA
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
40 A