1.5SMC15A
מק"ט מוצר של DigiKey
1.5SMC15ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1.5SMC15ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1.5SMC15ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMC15A
תיאור
TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
21.2V מלחץ71.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1.5SMC15A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
71.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12.8V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
14.3V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
21.2V