SM15T15A
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7862-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-7862-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-7862-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM15T15A
תיאור
TVS DIODE 12.8VWM 27.2VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27.2V מלחץ368A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SM15T15A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
368A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12.8V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
14.3V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
27.2V