1206L075/13.2WR
מק"ט מוצר של DigiKey
1206L075/13.2WRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1206L075/13.2WRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1206L075/13.2WRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1206L075/13.2WR
תיאור
PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1206
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 13.2V 750 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1206L075/13.2WR דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
200 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
90 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
350 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
13.2V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
750 mA
עובי (מרבי)
0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1.5 A
זרם - מקס'
100 A