1812L020/60DR
מק"ט מוצר של DigiKey
F4245TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F4245CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F4245DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1812L020/60DR
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 200MA 1812
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 200 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1812L020/60DR דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
2 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
1.4 Ohms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
4.4 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
60V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
200 mA
עובי (מרבי)
0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
400 mA
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
40 A