MF-MSMF020/60X-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-MSMF020/60X-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MF-MSMF020/60X-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-MF-MSMF020/60X-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-MSMF020/60X-2
תיאור
1812 RESETTABLE SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 200 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
400 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
6 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח - מקס'
60V
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
200 mA
עובי (מרבי)
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
400 mA
סוכנות הרשאות
cUL, cURus, TUV
זרם - מקס'
40 A