1812L020/60DR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 60V 200MA 1812 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 200 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 1812L020/60DR דגמים |
קטגוריה | זמן עד לניתוק 2 s |
יצרן Littelfuse Inc. | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 1.4 Ohms |
סדרה | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 4.4 Ohms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג פולימרי | מארז / תיבה 1812 (4532 מטרי), קעור |
מתח - מקס' 60V | גודל / מידה אורך 0.179 אינץ' x רוחב 0.128 אינץ' (4.55 מ"מ x 3.24 מ"מ) |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 200 mA | עובי (מרבי) 0.049 אינץ' (1.25 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 400 mA | סוכנות הרשאות cURus, TUV |
זרם - מקס' 40 A |