1812L110/16DR
מק"ט מוצר של DigiKey
F3485TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F3485CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F3485DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1812L110/16DR
תיאור
PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 16V 1.1 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1812L110/16DR דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
300 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
60 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
180 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
16V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.1 A
עובי (מרבי)
0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1.95 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
100 A