250R120U
מק"ט מוצר של DigiKey
F1915-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
250R120U
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס (60V (250V Int 120 mA Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
2.5 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
4 Ohms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
16 Ohms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
מתח - מקס'
(60V (250V Int
גודל / מידה
אורך 0.256‏ אינץ' x‏ רוחב 0.181‏ אינץ' (6.50 מ"מ x‏ 4.60‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
120 mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.433‏ אינץ' (11.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
240 mA
ריווח מוליכים
0.201‏ אינץ' (5.10‏ מ"מ)
זרם - מקס'
3 A