60R010XU
מק"ט מוצר של DigiKey
F2000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
60R010XU
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 100 mA Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
4 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
2.5 Ohms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
7.5 Ohms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
60V
גודל / מידה
קוטר 0.291‏ אינץ' x‏ עומק 0.122‏ אינץ' (7.40‏ מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.500‏ אינץ' (12.70‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
200 mA
זרם - מקס'
40 A