2920L075/60MR
מק"ט מוצר של DigiKey
F5633TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F5633CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F5633DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2920L075/60MR
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 750MA 2920
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 750 mA Ih הרכבה משטחית 2920 (7351 מטרי)‏, קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
2920L075/60MR דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
300 ms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
300 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
950 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
2920 (7351 מטרי)‏, קעור
מתח - מקס'
60V
גודל / מידה
אורך 0.289‏ אינץ' x‏ רוחב 0.202‏ אינץ' (7.35 מ"מ x‏ 5.12‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
750 mA
עובי (מרבי)
0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1.5 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
10 A