2920L110/60MR
מק"ט מוצר של DigiKey
F8134TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F8134CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F8134DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2920L110/60MR
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 1.1A 2920
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 1.1 A Ih הרכבה משטחית 2920 (7351 מטרי)‏, קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
2920L110/60MR דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
500 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
120 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
410 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
60V
גודל / מידה
אורך 0.289‏ אינץ' x‏ רוחב 0.202‏ אינץ' (7.36 מ"מ x‏ 5.12‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.1 A
עובי (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.2 A
זרם - מקס'
20 A