2920L110/60MR-A | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 60V 1.1A 2920 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 1.1 A Ih הרכבה משטחית 2920 (7351 מטרי), קעור |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זמן עד לניתוק 500 ms |
יצרן Littelfuse Inc. | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 120 mOhms |
סדרה | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 410 mOhms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג פולימרי | מארז / תיבה 2920 (7351 מטרי), קעור |
מתח - מקס' 60V | גודל / מידה אורך 0.290 אינץ' x רוחב 0.202 אינץ' (7.36 מ"מ x 5.12 מ"מ) |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 1.1 A | עובי (מרבי) 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 2.2 A | סוכנות הרשאות cURus, TUV |
זרם - מקס' 20 A |