2920L600/24SLER
מק"ט מוצר של DigiKey
18-2920L600/24SLERTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-2920L600/24SLERCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-2920L600/24SLERDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2920L600/24SLER
תיאור
PTC RESET FUSE 6.0A 24V 2920
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 6 A Ih הרכבה משטחית 2920 (7351 מטרי)‏, קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
2 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
1 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
12 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
2920 (7351 מטרי)‏, קעור
מתח - מקס'
24V
גודל / מידה
אורך 0.290‏ אינץ' x‏ רוחב 0.202‏ אינץ' (7.36 מ"מ x‏ 5.12‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
6 A
עובי (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
12 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
50 A