2920L700/24SLER
מק"ט מוצר של DigiKey
18-2920L700/24SLERTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-2920L700/24SLERCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-2920L700/24SLERDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2920L700/24SLER
תיאור
PTC RESET FUSE 7.0A 24V 2920
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 7 A Ih הרכבה משטחית 2920 (7351 מטרי)‏, קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
2 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
1 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
10 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
24V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
7 A
עובי (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
14 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
50 A