3.0SMC28A
מק"ט מוצר של DigiKey
18-3.0SMC28ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-3.0SMC28ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-3.0SMC28ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3.0SMC28A
תיאור
TVS DIODE 28VWM 59VC DO214AB
תיאור מפורט
59V מלחץ470A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
59V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
470A (8/20µs)
סדרה
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
28V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
31.1V