3425L300/36MR
מק"ט מוצר של DigiKey
18-3425L300/36MRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-3425L300/36MRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-3425L300/36MRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3425L300/36MR
תיאור
3425L PPTC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 36V 3 A Ih הרכבה משטחית SMDלא סטנדרטי
קטגוריה
זמן עד לניתוק
20 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
10 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
60 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
SMDלא סטנדרטי
מתח - מקס'
36V
גודל / מידה
אורך 0.341‏ אינץ' x‏ רוחב 0.250‏ אינץ' (8.65 מ"מ x‏ 6.35‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
עובי (מרבי)
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
20 A