60R010XPR
מק"ט מוצר של DigiKey
F5557CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F5557TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
60R010XPR
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 100 mA Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
4 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
2.5 Ohms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
7.5 Ohms
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
מתח - מקס'
60V
גודל / מידה
קוטר 0.291‏ אינץ' x‏ עומק 0.122‏ אינץ' (7.40‏ מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.500‏ אינץ' (12.70‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
200 mA
ריווח מוליכים
0.201‏ אינץ' (5.10‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A