72R050XPR
מק"ט מוצר של DigiKey
18-72R050XPRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-72R050XPRTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
72R050XPR
תיאור
PTC RESET FUSE 72V 500MA RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 72V 500 mA Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
4 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
500 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1.17 Ohms
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
מתח - מקס'
72V
גודל / מידה
קוטר 0.311‏ אינץ' x‏ עומק 0.122‏ אינץ' (7.90‏ מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.539‏ אינץ' (13.70‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1 A
ריווח מוליכים
0.201‏ אינץ' (5.10‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A