8.0SMDJ14A
מק"ט מוצר של DigiKey
8.0SMDJ14ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
8.0SMDJ14ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
8.0SMDJ14ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8.0SMDJ14A
תיאור
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
23.2V מלחץ344.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
344.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
8000W (8kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
14V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
15.6V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
23.2V