8.0SMDJ16A
מק"ט מוצר של DigiKey
8.0SMDJ16ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
8.0SMDJ16ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
8.0SMDJ16ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8.0SMDJ16A
תיאור
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
תיאור מפורט
26V מלחץ307.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
307.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
8000W (8kW)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
16V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
17.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V