MBR20150CT
מק"ט מוצר של DigiKey
F7350-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBR20150CT
תיאור
DIODE ARR SCHOT 150V 10A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 10A חור מעבר ‎TO-220-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MBR20150CT דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A
יצרן
Littelfuse Inc.
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 A
סדרה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 150 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V