MBR20150CT
מק"ט מוצר של DigiKey
1655-1040-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBR20150CT
תיאור
DIODE ARRAY SCHOTT 150V TO-220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V חור מעבר ‎TO-220-3
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
SMC Diode Solutions
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 150 V
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 A