MINISMDC150F/24-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MINISMDC150F24-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MINISMDC150F24-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MINISMDC150F24-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MINISMDC150F/24-2
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 1.5 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MINISMDC150F/24-2 דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
1.5 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
40 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
120 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
24V
גודל / מידה
אורך 0.181‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.60 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.5 A
עובי (מרבי)
0.076‏ אינץ' (1.94‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3 A
זרם - מקס'
20 A