MMIX1T500N20X4-TU
מק"ט מוצר של DigiKey
18-MMIX1T500N20X4-TU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMIX1T500N20X4-TU
תיאור
200V < 2M X4 N-CHANNEL MOSFET IN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V 480A (Tc) 1070W (Tc) הרכבה משטחית ‎24-SMPD‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
535 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
41500 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1070W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎24-SMPD‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V